قالب وبلاگ
نويسندگان

شرکت خودروسازی جگوار اعلام کرد که در شرف احداث یک کارخانه در عربستان سعودی است.
شرکت خودروسازی انگلیسی جگوار- لندرور اعلام کرد که به دلیل افزایش سریع فروش خودروهایش در بازارهای نوظهور، در شرف احداث یک کارخانه در عربستان سعودی است.
این خودروساز لوکس انگلیسی که متعلق به شرکت تاتاموتورز هند است، تفاهم نامه‌ای را با دولت عربستان امضا کرده که راه را برای همکاریهای دو طرفه در آینده همواره می‌کند.
گزارش‌های تایید نشده حاکی از این است که این قرارداد شامل تولید سالانه 50 هزار دستگاه خودروی لندرور در کارخانه‌ای به ارزش تقریبی یک میلیارد و 200 میلیون دلار است.
رالف اسپت - رییس اجرایی جگوار- لندرور در جریان سفر به عربستان گفت: عربستان یک گزینه جذاب است و تاسیسات پیشرفته ما را در انگلیس و برنامه اخیر تولیدی ما را در دیگر کشورها نظیر هند و چین تکمیل می‌کند.

وی گفت: ما به همکاری‌های بین‌المللی بیشتر برای برآوردن تقاضای بی‌سابقه موجود برای خودروهای پر تقاضایمان متعهد هستیم.
شرکت جگوار- لندرور اخیرا ظرفیت کارخانه‌های مونتاژ خود را در هند گسترش داده و به همراه شرکت خودروسازی چری چین، خودروهای جگوار را در یک کارخانه مشترک در حوالی شانگهای تولید خواهد کرد.
جگوار اعلام کرد: این طرح‌های توسعه به دلیل افزایش سریع فروش مدلهای جگوار- لندرور در بازارهای نوظهور است که در سال 2012 باعث افزایش 32 درصدی فروش جهانی این شرکت و رسیدن آن به 324 هزار و 184 دستگاه شده است.
در سال جاری فروش این شرکت در خاورمیانه و شمال آفریقا بیش از 9 درصد افزایش یافته و به 11 هزار و 418 خودرو رسیده است.

[ ۱۳٩۱/٩/٢٦ ] [ ٩:٤٤ ‎ب.ظ ] [ Erfan & Mohammadreza ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

از کانال ما در سایت آپارات دیدن کنید: WWW.Aparat.com/Em911
RSS Feed

آمار آنلاین

كد ماوس