قالب وبلاگ
نويسندگان

آثار چینی شدن پورشه

امروزه اخبار مختلفی را برای آتش سوزی پورشه در تهران و شهر های مختلف میبینیم. کافیست شما در گوگل سرچ کنید ((آتش سوزی پورشه)).

یکی دیگر از این آثار را میتوان در مرگ بازیگر هالیوودی فیلم سریع و خشن پائول واکر یافت. همانطور که در سایت های مختلف نوشته هیچ کیسه ی هوایی هنگام تصادف عمل نکرده. یا به وضوح خودتان می توانید در تصاویر ببینید که هیچ کیسهی هوای باز شده ای وجود ندارد.

نمونه ای از این چینی شدن را می توان در فصل 5 تاپ گیر دید. جرمی هنگام تعویض دنده به دنده 3 ، دنده را در دست خود مشاهده می کند. یعنی دنده از جا در میاید.

[ ۱۳٩٢/٩/٢۸ ] [ ٦:٢٩ ‎ب.ظ ] [ Erfan & Mohammadreza ]

مرسدس بنز بیش از نیمی از سهام پورشه را خرید

به گزارش ایسنا ، یک مقام آگاه در این باره به مجله منیجر توضیح داد: دومین تولیدکننده بزرگ خودروهای لوکس در جهان قصد دارد با پورشه برای خرید سهام این شرکت وارد مذاکره شود.

به گفته وی در پایان ماه گذشته دو شرکت مذاکراتی را درباره موضوع خرید سهام 50.1 پورشه با یکدیگر انجام دادند.

پورشه و دایملر هر دو در شهر اشتوتگارت آلمان واقع شده‌اند.

از سوی دیگر پورشه با دولت قطر نیز در خصوص موضوع فروش سهام این شرکت وارد مذاکره شده است.

به گزارش بلومبرگ، پورشه دلیل اصلی قصد خود برای فروش سهامش را کاهش سطح بدهی‌های سنگین این شرکت اعلام کرده است.

در همین حال دولت قطر اعلام کرد که ممکن است این کشور سهام بیشتری از پورشه را خریداری کند.

رویترز گزارش داد که ممکن است سهام خریداری شده از پورشه توسط دولت قطر به بیش از 30 درصد نیز برسد.

این در حالیست که تا پیش از این محور مذاکرات میان مسوولان پورشه و دولت قطر بر سر 25 درصد از سهام این شرکت خودروسازی بود.

همچنین خبرگزاری فرانسه گزارش داد که وزارت اقتصاد آلمان با پرداخت وام به شرکت خودروسازی پورشه مخالفت کرده است.

بر اساس این قرار داد مرسدس بنز دایملر 50.1 درصد سهام پورشه را خرید.

قرار بود بانک دولت KfW مبلغ 2.4 میلیارد دلار وام در اختیار شرکت خودروسازی پورشه قرار دهد، اما وزارت اقتصاد آلمان با پرداخت این میزان تسهیلات به پورشه مخالفت کرده است.

پورشه در تاریخ 2007 قصد داشت 75 درصد  سهام فولکس واگن را بخرد امّا در تاریخ 2011 ورق برگشت و این موضوع به نفع فولکس واگن رقم خورد.


http://boro.niazerooz.com/hot-keys/%D8%A7%D8%B4%D8%AA%D9%88%D8%AA%DA%AF%D8%A7%D8%B1%D8%AA/26567.htm

[ ۱۳٩٢/٩/٢۸ ] [ ٦:٠٩ ‎ب.ظ ] [ Erfan & Mohammadreza ]

پورشه به دست قطری ها افتاد (25 درصد سهامش را قطری ها خریدند)

 "مجله ماشین"  حدود دو هفته قبل بود که در همین سایت، خبر آمادگی قطری ها برای خرید بخشی از سهام پورشه را به اطلاع خوانندگان گرامی رساندیم. اکنون بر اساس آخرین اخبار از  مذاکرات صورت گرفته و اعلام رسمی wendelin wiedeking مدیر عامل پورشه، قطری ها 25 درصد از سهام این خودروساز را می خواهند.
علیرغم اینکه ارزش این مقدار از سهام پورشه مشخص نشده است و هنوز روشن نیست قطری ها تا چه اندازه به پرداخت پول تمایل دارند اما طبق اعلام کارشناسان اقتصادی و مالی، یک چهارم از کل سهام پورشه را می توان حدود 05/2 میلیارد یورو قیمت گذاری کرد.


تهیه خبر:  مهندس جواد علیپور صدری

http://www.machinemag.com/ViewNews.aspx?viewid=301[ ۱۳٩٢/٩/٢۸ ] [ ٥:۳٩ ‎ب.ظ ] [ Erfan & Mohammadreza ]

از وقتی که پورشه چینی شد فاجعه و مرگ را با خودش به ایران آورد.

بعد از مشاهده شعله های آتش، راننده مذکور دستپاچه شده و به جای آنکه، همان لحظه خودرو را متوقف کرده و آتش را خاموش کند، به سرعت خود اضافه کرد تا شاید باد به کمک او بیاید.
راننده خودروی پورشه در شهرک محلاتی تهران در حال تردد بود که شعله هایی از آتش را زیر خودروی خود مشاهده کرد. بعد از مشاهده شعله های آتش، راننده مذکور دستپاچه شده و به جای آنکه، همان لحظه خودرو را متوقف کرده و آتش را خاموش کند، به سرعت خود اضافه کرد تا شاید باد به کمک او بیاید.

با این حرکت، شعله های آتش بیشتر شده و راننده بالاجبار خودرو را متوقف کرد. بعد از آن با تلاش عابرین و استفاده از کپسول آتش نشانی آتش خاموش شد.

http://khatnews.com/vglcmiqs.2bqps25aa1l82.,y.x25n.html

[ ۱۳٩٢/٩/٢۸ ] [ ٥:۱٩ ‎ب.ظ ] [ Erfan & Mohammadreza ]

بعد از فروش سهام پورشه به چین و قطر به علت ورشکستگی نشستن در پورشه برابر مرگ است

گروه بین الملل: مشتریان شرکتی مثل پورشه هم که پول زیادی را برای خرید خودروی کوچک پرداخت می کنند از فراخوان رهایی نیافتند.

به گزارش خبر خودرو، این شرکت آلمانی تولید کننده خودروهای اسپرت از فراخوان 270 دستگاه سدان پانامرا توربو و توربو اس و شاسی بلند کاین توربو مدل 2011 و 2012 به دلیل مشکل توربو شارژ آن ها خبر داد.

گفته می شود که به دلیل ریخته گری نامناسب امکان شکست توربو شارژ خودروهای فوق وجود دارد .

در صورت بروز چنین شکستگی واکنش های شیمیایی صورت می گیرد که سبب ترک برداشتن لوله های روغن و نشت آن بر روی اگزوز داغ خودرو و در نهایت ایجاد یک آتش سوزی ناگهانی می گردد.

پورشه بعد از آتش سوزی یک دستگاه از محصولات خود در سوریه متوجه مشکل فوق شد.

http://khabarkhodro.com/detail.asp?id=184464


[ ۱۳٩٢/٩/٢۸ ] [ ٥:۱٢ ‎ب.ظ ] [ Erfan & Mohammadreza ]

بعد از فروش سهام پورشه به چین و قطر این اتفاق ها شروع شد (مرگ سه نفر به علت آتش سوزی پورشه)

تصادف مرگبار در خیابان سئول تهران خودرو سواری پورشه به علت نامعلومی و به طور ناگهانی با خودرو سواری دیگری برخورد کرد که در اثر آن راننده 50 ساله این خودرو و دو سرنشین 30 و 25 ساله آن به علت آتش‌سوزی خودرو در دم جان باختند. در جریان یک حادثه شدید رانندگی که در خیابان سئول روی داد راننده و دو سرنشین یک خودروی سواری به علت آتش‌سوزی خودرو در دم جان باختند.به گزارش مهر، بامداد امروز "جمعه" در خیابان سئول تهران پس از برخورد دو خودرو سواری بایکدیگر دو سرنشین 30 و 25 ساله آن به علت آتش‌سوزی خودرو در دم جان باختند.پس از وقوع این حادثه بلافاصله نیروهای ایستگاه84 سازمان آتش‌نشانی در محل حادثه حاضر شده و پس از خاموش کردن آتش قربانیان این حادثه را از داخل خودروی سوخته شده بیرون کشیدند.اکبر غزالی، فرمانده آتش‌نشانان درباره این حادثه دلخراش گفت: خودرو سواری پورشه به علت نامعلومی و به طور ناگهانی با خودرو سواری دیگری برخورد کرد که در اثر آن راننده 50 ساله این خودرو و دو سرنشین 30 و 25 ساله آن به علت آتش‌سوزی خودرو در دم جان باختند. به گفته وی چهارمین سرنشین این خودرو در لحظات اولیه حادثه توسط شهروندان از خودرو خارج شد و از مرگ حتمی نجات یافت.وی با اعلام اینکه پس از خارج کردن اجساد، خودرو تحویل نیروی انتظامی شد افزود: امدادگران آتش‌نشانی بعد از ایمن‌سازی صحنه تصادف، محل را با یک رشته لوله آبدهی پاکسازی کرده و خودروهای تصادفی را به کنار جاده انتقال دادند تا از وقوع تصادفات دیگری پیشگیری شود.تحقیقات بیشتر در خصوص میزان خسارت وارده، علت و چگونگی بروز این حادثه رانندگی توسط کارشناسان راهنمایی و رانندگی در حال بررسی است.  

http://vazeh.com/n-878003_%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D8%AF%D9%81-%D9%85%D8%B1%DA%AF%D8%A8%D8%A7%D8%B1-%D8%AF%D8%B1-%D8%AE%DB%8C%D8%A7%D8%A8%D8%A7%D9%86-%D8%B3%D8%A6%D9%88%D9%84-%D8%AA%D9%87%D8%B1%D8%A7%D9%86   

[ ۱۳٩٢/٩/٢۸ ] [ ٥:٠۸ ‎ب.ظ ] [ Erfan & Mohammadreza ]

به گزارش بازار خبر به نقل از روزنامه پیپلز دیلی چین؛ صندوق سرمایه‌گذاری دولتی تصمیم به خرید ۴ تا ده درصد سهام کنسرن دایملر آلمان گرفته است. دایملر سازنده مرسدس بنز است.

صندوق سرمایه‌گذاری دولتی امارات متحده عربی تا چندی پیش بزرگ‌ترین سهام‌دار فردی شرکت دایملر بود، اما سهام خود را در این شرکت به چین واگذار کرد.

اکنون ظاهرا جمهوری خلق چین می‌خواهد جای امارات متحده را بگیرد. در صورت انجام این معامله چین برای نخستین بار در یک شرکت ثبت شده در بورس سهام آلمان، صاحب سهام می‌شود.

سرمایه‌گذاری احتمالا ۴ و نیم میلیاردی

ارزش ۴ درصد سهام شرکت دایملر یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون یورو و ارزش ده درصد آن چهار و نیم میلیارد یورو برآورد شده است. سخنگوی دایملر گفت:«دایملر درباره گمانه‌زنی‌های مطبوعاتی نظر نمی‌دهد.» وی‌ اما افزود: «ما به‌طور کلی از سرمایه‌گذاران جدید استقبال می‌کنیم، زیرا افزایش شمار سهام‌داران به نفع ما است.»

صندوق دولتی سرمایه‌گذاری چین از اعلام موضع در برابر گزارش روزنامه دولتی این کشور خودداری کرده است. از ماه مارس سال ۲۰۱۱ در آلمان گمانه‌زنی می‌شد که این نهاد قصد خرید سهام دایملر را دارد. در آن زمان مجله منیجر به نقل از محافل داخلی شرکت دایملر نوشت که این کنسرن در جستجوی یک سرمایه‌گذار چینی برای فروش ۵ تا ده درصد از سهام خود است.

منبع: http://bazarkhabar.ir/News.aspx?ID=39161

[ ۱۳٩٢/٩/٢٢ ] [ ۸:۱٩ ‎ب.ظ ] [ Erfan & Mohammadreza ]

گروه بین الملل: مرسدس – بنز میراث برندش را با هدف توسعه و افزایش فروش در بازار چین در موزه خود به نمایش خواهد گذاشت.

به گزارش خبرخودرو ، موزه مرسدس – بنز در پکن اولین موزه ای است که توسط یک خودروساز لوکس خارجی در چین ساخته می شود و بخشی از برنامه این خودروساز آلمانی برای افزایش فروش در این بازار می باشد .

مرسدس – بنز همچنین با خرید سهام یک شرکت بومی برای تمرکز بر روی بازار چین اعلام آمادگی کرده است .

EMCARS :میتوان دلیل افتتاح این موزه در چین را خرید سهام دایملر(همان مرسدس بنز)توسط چین دانست.

منبع: http://khabarkhodro.com/detail.asp?id=230625

[ ۱۳٩٢/٩/٢٢ ] [ ۸:٠۱ ‎ب.ظ ] [ Erfan & Mohammadreza ]

گروه بین الملل: شرکت خودروسازی بنز المان امروز پنجشنبه اعلام کرد با کاهش میزان فروش این شرکت در کشورهای امریکای شمالی، ارزش سهام ان نیز در سه ماهه سوم با هفت درصد کاهش روبرو شد.

به گزارش خبرخودرو ، شرکت خودروسازی مرسدس بنز که مرکز ان در شهر اشتوتگارت المان است در عین حال اعلام کرد سود سه ماهه سوم ان به دویست و سیزده میلیون دلار رسیده است که روند زیاندهی سال قبل این شرکت را که حدود یک میلیارد و پانصد میلیون دلار بود، معکوس کرد.

اسوشیتدپرس از فرانکفورت گزارش داد در معاملات بازار بورس فرانکفورت نیز ارزش سهام شرکت دایملر با شش درصد کاهش به بیست و دو دلار و هفتاد سنت در هر سهم رسید.

میزان در امدهای شرکت بدون احتساب بهره و مالیات در سه ماهه سوم به ششصد و چهل و هشت میلیون دلار رسید و این در حالی است که این رقم در سال گذشته حدود یک میلیارد و هشتصد و نود میلیون دلار بود.

این شرکت با اشاره به بحران مالی که بازارهای جهانی را تحت الشعاع خود قرار داده است ، اعلام کرد شرکت مزبور قادر به براورده کردن پیش بینیهای خود در زمینه درامدها نخواهد بود.

منبع: http://shahkey.blogfa.com/post-497.aspx

[ ۱۳٩٢/٩/٢٢ ] [ ٧:٥۳ ‎ب.ظ ] [ Erfan & Mohammadreza ]

چین تا ۱۰درصد سهام دایملر بنز آلمان را می‌خرد

خودرو- همشهری‌آنلاین:
صندوق سرمایه‌گذاری دولتی چین تصمیم دارد ۴ تا ۱۰ درصد سهام شرکت دایملر بنز آلمان را بخرد. ارزش این سهام بین ۱.۸ تا ۴.۵ میلیارد دلار برآورد شده است.

به گزارش رادیو دولتی آلمان پایگاه اینترنتی روزنامه دولتی پیپلز دیلی چین به‌نقل از افراد نزدیک به صندوق سرمایه‌گذاری دولتی  گزارش داد که این صندوق تصمیم به خرید ۴ تا ده درصد سهام کنسرن دایملر آلمان گرفته است. دایملر سازنده مرسدس بنز است.

۴۰۰ میلیارد دلار از ذخایر ارزی چین به وسیله صندوق سرمایه‌گذاری دولتی این کشور اداره می‌شود. مجموعه ذخائر ارزی چین در حال حاضر ۳/۳ هزار میلیارد دلار برآورد می‌شود. صندوق سرمایه‌گذاری دولتی چین در سال ۲۰۱۱ بیش از ۴ درصد در سرمایه‌گذاری‌های خود زیان داد.

از دید چینی‌ها، اروپا به‌خاطر بحران بدهی‌ها امکانات خوبی برای سرمایه‌گذاری دارد.

منبع: http://hamshahrionline.ir/details/197328

[ ۱۳٩٢/٩/٢٢ ] [ ٧:٤٦ ‎ب.ظ ] [ Erfan & Mohammadreza ]

به گزارش دنیای خودرو به نقل از فارس، صندوق سرمایه‌گذاری دولتی چین تصمیم دارد ۴ تا ۱۰ درصد سهام شرکت «دایملر کرایسلر» آلمان – سازنده خودرو مرسدس بنز- را بخرد. ارزش این سهام بین ۱٫۸ تا ۴٫۵ میلیارد دلار برآورد شده است. این در حالی است که امارات به تازگی سهام خود را در دایملر آلمان فروخت.
یک روزنامه چینی به ‌نقل از افراد نزدیک به صندوق سرمایه‌گذاری دولتی (Staatsfonds China Investment Cooperation ) نوشت که این صندوق تصمیم به خرید ۴ تا ۱۰ درصد سهام دایملر آلمان دارد.
صندوق سرمایه‌گذاری دولتی امارات متحده عربی تا چندی پیش بزرگ‌ترین سهامدار فردی شرکت دایملر بود، اما سهام خود را در این شرکت واگذار کرد.
ظاهرا چین قصد دارد، جای امارات متحده را بگیرد. در صورت انجام این معامله چین برای نخستین بار در یک شرکت ثبت شده در بورس سهام آلمان، صاحب سهام می‌شود.
سخنگوی دایملر به دویچه‌وله گفت: دایملر در اساس درباره گمانه‌زنی‌های مطبوعاتی نظر نمی‌دهد.ما به‌طور کلی از سرمایه‌گذاران جدید استقبال می‌کنیم، زیرا افزایش شمار سهامداران به نفع ما است.
برخلاف فولکس واگن و ب‌.ام‌.و که بخش عمده سهام آن‌ها در مالکیت خانواده‌های بزرگ آلمانی است، دایملر دارای سهامداران پراکنده است. به همین دلیل به جذب سهامدارانی علاقمند است که برای درازمدت در آن سرمایه‌گذاری کنند.


منبع: http://www.donyayekhodro.com/%D8%B3%D9%87%D8%A7%D9%85-%D8%A8%D9%86%D8%B2-%DA%86%DB%8C%D9%86%DB%8C-%D9%85%DB%8C-%D8%B4%D9%88%D8%AF/

[ ۱۳٩٢/٩/٢٢ ] [ ٧:٤۳ ‎ب.ظ ] [ Erfan & Mohammadreza ]

مرسدس بنز SLS AMG سری سیاه که با سرعت تقریبی 120 کیلومتر بر ساعت در پیست نوربرینگ با کناره ی پیست برخورد کرد و در آتش سوخت.این اتفاق باعث شد که انگشت اتهام به سمت کمپانی مرسدس بنز نشانه رود که چرا اسطوره ی مرسدس بنز بعد از تصادف با این سرعت نسبتا کم متلاشی شده و آتش میگیرد.حال مرسدس بنز که ادعای امنیت میکند باید پاسخ گو باشد.

[ ۱۳٩٢/٩/٢٢ ] [ ٦:٢۱ ‎ب.ظ ] [ Erfan & Mohammadreza ]

طبق آمار و خبر از ورشکستگی پورشه باقی مانده سهام خود را به چین فروخت. در گذشته 20 درصد قطر و 26 درصد فولکس واگن و 50.1 درصد را کارخانه ی مرسدس بنز خریده بود. دلایلی برای اثبات چینی شدن پورشه وجود دارد:

مرگ پائول واکر بازیگر فیلم سریع و خشن توسط پورشه GT3 با سرعت 225 کیلومتر برساعت. چرا این خورو متلاشی شده؟ طبق برخی خبر گذاری ها حتی کیسه های هوای این خودرو هنگام تصادف عمل نکرده. خودتان هم میتوانید در عکس ها مشاهده کنید که هیچ کیسه ی هوای باز شده ای وجود ندارد.

و دومین دلیل برای اثبات این چینی بودن این است که اگر شما فصل 5 تاپ گیر را مشاهده کرده باشید میبینید که جرمی هنگام تعویض دنده به دنده 3 دنده را در دست خود میبیند یا به عبارتی دنده از جا درمیاید.

کمتر کسی از دست خودروهای چینی جان سالم به در برده.

[ ۱۳٩٢/٩/٢٢ ] [ ۱:٠٠ ‎ق.ظ ] [ Erfan & Mohammadreza ]

[ ۱۳٩٢/٩/۱٩ ] [ ۸:٠۱ ‎ب.ظ ] [ Erfan & Mohammadreza ]

اوخی!

[ ۱۳٩٢/٩/۱٩ ] [ ٧:٥٧ ‎ب.ظ ] [ Erfan & Mohammadreza ]

[ ۱۳٩٢/٩/۱٩ ] [ ٧:٥٢ ‎ب.ظ ] [ Erfan & Mohammadreza ]

 پل واکر، بازیگر چهل ساله ى آمریکایى fast & furious، در یک حادثه ى رانندگى کشته شد. 
بیشتر ما بخصوص کسانى که علاقه به دنیاى اتوموبیل دارند، حتماً فیلم چندگانه سریع و خشن و پلیس مخفى آن، برایان اوکانر را مى شناسند. اخیراً هم قسمت ششم این فیلم بر روى پرده رفت و توانست فروشى خوبى در گیشه داشته باشد اما کمتر کسى مى توانست حدس بزند که این آخرین سریع و خشنى است که پل واکر در آن ایفاى نقش مى کند.

به گزارش وب سایت «مجله ماشین»، صبح یکشنبه به وقت ایران، پل واکر به همراه دوستش در یک پورشه کارراى gt به سمت جشن خیریه در منطقه سانتا کلاریتا واقع در شمال لوس آنجلس حرکت مى کردند که دوست پل واکر بر اثر سرعت زیاد, کنترل اتوموبیل را از دست مى دهد و به یک درخت کنار جاده اى برخورد مى کند.

روحش شاد...


[ ۱۳٩٢/٩/۱٦ ] [ ٩:۱٩ ‎ب.ظ ] [ Erfan & Mohammadreza ]

27 مرداد یه اشتباهی کردم و رفتم نمایندگی 17XX کرمان موتور یک دستگاه لیفان 620 تلنت رو تست کردم.تا دو روز بعد یعنی 29 مرداد از نمایندگی بیش از 20 بار با من تماس گرفتند و منو تحریک به ثبت نام کردند.کلی وعده دادن که تخفیف داره,امکاناتش خوبه,رنگ بندی خوبی داره و...

بالاخره تحریک کردن ها اثر کرد و کاری رو کردم که نباید میکردم...

روز 29 مرداد با 23 میلیون تومن به همون نمایندگی لعنتی رفتم و ثبت نام کردم.

مدتی گذشت و روز 25 شهریور به من اعلام کردن که تا آخر شهریور وقت دارم تا 16 میلیون باقی مانده رو واریز کنم و رنگ خودرو رو هم انتخاب کنم.از بدشانسی من هم یک سفر کاری باعث شد که من تا 8 مهر نتونم ودیعه دوم رو به موقع واریز کنم.9 مهر برای واریز ودیعه دوم به نماینگی مراجعه کردم ولی...

ولی فهمیدم که فقط رنگ سفید و مشکی رو میتونم انتخاب کنم!با نهایت عصبانیت و بی اعتمادی رنگ سفید رو انتخاب کردم.بعد از انتخاب رنگ طی تقاضا نامه ای از شرکت کرمان موتور درخواست کردم که خودروی من رو در مهر ماه [به دلیل نیاز برای سفر] تحویل بدن و دلیل دیر واریز کردن ودیعه دوم رو شرح دادم. در آنجا آقای XXXX که مدیریت نمایندگی 17XX کرمان موتور بود به من وعده داد که در مهر ماه خودروی من رو تحویل بدهند.

27 مهر با نمایندگی تماس گرفتم و دلیل عدم تحویل خودرو را جویا شدم.در پاسخ به من گفتند که با درخواستم موافقت نشده و طبق قانون کلی 30 روز بعد از واریز ودیعه دوم (یعنی 9 آبان ماه)خودرو رو به من تحویل میدند.از اونجایی که دستم به هیچ جایی بند نبود به اجبار قبول کردم.

9 آبان ماه با نماینگی تماس گرفتم و در پاسخ به من وعده داده شد که در 7 روز آینده خودرو در واحد تحویل آماده تحویل باشد.18 آبان ماه طی تماسی با همان آقای XXXXفهمیدم که سر کارم!

تا 1 آذر ماه صبر کردم و دیگه کاسه صبرم تموم شد...

با نماینگی تماس گرفتم و با لحنی عصبانی با آقای XXXX حرف زدم.بعد با نماینگی مرکزی در تهران و بعد با نماینگی اصلی در کرمان تماس گرفتم و مشکلم رو بازگو کردم.طی دو تماس آخر هر دو نمایندگی پاسخ های یکسانی به من دادند:خودروی شما تولید شده ولی به علت مشکل گمرک و اذیت کردن گمرک ایران خودرو ها اجازه خروج از کرمان را ندارند!!!!!!!!

در تماس من با نمایندگی مرکزی به من وعده داده شد که تا آخر آذر ماه خودرو به من تحویل داده شه.

امروز 15 آذره ولی هنوز هیچ خبری از لیفان نشده.

در قرار داد قید شده که به ازای هر روز دیر کرد 60 هزار تومن جریمه داده شه.

تا امروز 2 میلیون و 160 هزار تومن جریمه ایجاد شده که امیدوارم کرمان بدون هیچ بهونه ای واریز کنه وگر نه دیگه صبری باقی نمونده که...

از مدیران کرمان موتور تقاضا دارم که به این وضعیت رسیدگی کنند.تعداد کسانی که دچار این مشکل هستند کم نیست...

[ ۱۳٩٢/٩/۱٥ ] [ ۸:٥٢ ‎ب.ظ ] [ Erfan & Mohammadreza ]

ب‏ام‏و 750Li، پورشه پانامرا توربو و مرسدس‏بنز S500

«ب‏ام‏و»، «پورشه» و «مرسدس‏بنز»، جزء معتبرترین کارخانجات اتومبیل‏سازی دنیا هستند که به‏ترتیب از سال 1916، 1931 و 1926 میلادی کار خود را آغاز کرده و می‏توان گفت بر گردن صنعت خودرو، به‏واسطه ارائه فناوری های نو حق دارند. هر کدام از این سه کارخانه، دارای یکی از پیشرفته‏ترین مراکز گسترش تحقیقات (R&D) بوده و بسیاری از سامانه‏های ایمنی و رفاهی که این روزها روی اغلب خودروها نصب می‏شود، توسط یکی از آنها ابداع شده است. در هر حال، پس از هماهنگی‏های به عمل آمده و در یک روز زیبای آفتابی، سه مدل از جدیدترین ساخته‏های این خودروسازان را به صف کردیم تا آنها را با یکدیگر مورد مقایسه قرار دهیم. 

تصاویر بیشتر...

[ ۱۳٩٢/٩/٩ ] [ ٦:٤٩ ‎ب.ظ ] [ Erfan & Mohammadreza ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

از کانال ما در سایت آپارات دیدن کنید: WWW.Aparat.com/Em911
RSS Feed

آمار آنلاین

كد ماوس